Netradičný šalát

Spojením rôznorodých chutí, ktoré sú podčiarknuté výraznou chuťou aromatického syra vznikne tento vynikajúci a netradičný šalát, ktorý je zároveň aj vitamínovou bombou.

Granátové jablko je silný prírodný antioxidant. Taktiež má pozitívny vplyv na trávenie, pomáha pri črevných problémoch, zápaloch žalúdka a čriev, žalúdočných vredoch a prekyslení. Môže sa pochváliť veľkým obsahom vlákniny, vitamínu C  a ďalších vitamínov a minerálov.

Na šalát potrebujeme:
100g rukoly
1 čili paprička
2 hrušky
1 granátové jablko
1 červená čakanka
100g gorgonzoly
20g orieškov – pekanových alebo píniových

Na dochutenie:
Olivový olej, balzamikový ocot, med, citrón, soľ, korenie

Šalát

Ako na to:
Obielené hrušky nakrájame na tenké plátky. Marinujeme ich v oleji, ktorý sme ochutili citrónom, medom a balzamikovým octom. Umyjeme a osušíme rukolu a čakanku, zľahka zmiešame s hruškami, dochutíme soľou a korením. Pridáme natenko nakrájanú čili papričku, hrudky gorgonzoly a posypeme orieškami a jadierkami granátového jablka.

 

Written by silviahadekova

Cvičeniu sa venujem už viac ako 10 rokov. Začínala som skupinovými cvičeniami – aerobikom a postupne som prešla skôr k silovejším a dynamickým cvičeniam. Absolvovala som školenie inštruktor aerobiku III. stupňa, CORE tréning, Cvičenie s tehotnými a po pôrode. Som certifikovaná inštruktorka cvičení DeepWork a Metafit. Venujem sa hlavne funkčným tréningom, a intervalovým cvičeniam (HIIT). Moje tréningy, či už individuálne alebo skupinové sú zamerané predovšetkým na prácu s vlastnou váhou, keďže takéto cvičenie považujem za najprirodzenejšie a najbezpečnejšie. Okrem toho vediem aj hodiny Gravid tréningov, ktoré sú zamerané na tehotné ženy.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s