Silvia HadekovaVolám sa Silvia Hadeková, som osobná trénerka, inštruktorka skupinových cvičení a autorka blogu Eat.Train.Love.

Prečo Eat.Train.Love? Jedlo, pohyb a láska sú slová, ktoré podľa mňa vystihujú to, čo nám môže zabezpečiť zdravie, silu a vitalitu, aby sme mohli viesť šťastný a plnohodnotný život.

Jedlo. Jedlo do veľkej miery ovplyvňuje to, ako sa cítime a v akej sme kondícii. Je zdrojom energie, ktorú potrebujeme, ak chceme podávať požadované športové výkony, ale aj vykonávať každodenné činnosti. Pohyb. Pohyb nás nabíja pozitívnou energiou, pomáha nám zbaviť sa stresu a udržuje nás vo forme. Láska. Všetko čo robíme, by sme mali robiť s láskou. S láskou k sebe. Neubližovať svojmu telu zbytočne chemikáliami, stresom a nezdravými návykmi.

Cvičeniu sa venujem už viac ako 10 rokov. Začínala som aerobikom, no momentálne sa venujem hlavne funkčným tréningom zameraným na prácu s vlastnou váhou, intervalovým cvičeniam (HIIT) a mojou srdcovkou je DeepWork.

Absolvovala som  školenia:

  • Inštruktor aerobiku III. stupňa,
  • CORE tréning,
  • DeepWork Basic,
  • HIIT tréning – Metafit,
  • Cvičenie s tehotnými a po pôrode,
  • BodyART Cross -BAX
  • DeepWork Teaching Skills.

Moje tréningy, či už individuálne alebo skupinové sú zamerané predovšetkým na prácu s vlastnou váhou, keďže takéto cvičenie považujem za najprirodzenejšie a najbezpečnejšie. Okrem toho sa na báze osobných tréningov venujem aj cvičeniu pre budúce a čerstvé mamičky – Gravid tréning.

Cvičenie zmení nielen tvoje telo, ale ovplyvní aj tvoju myseľ a náladu. Udržuje ťa vo forme, no pomáha ti uvoľniť sa aj psychicky.

Práve preto sa snažím o to, aby sa po cvičení so mnou každý cítil nabitý nielen fyzickou, ale aj pozitívnou psychickou energiou. Zacvičiť na moje skupinové tréningy si môžete prísť do štúdia Fitworld v Bratislave podľa aktuálneho rozvrhu. Ak vám nevyhovujú časy alebo cvičenie v skupine, prípadne uprednostňujete osobný tréning,  napíšte mi a nájdeme individuálne riešenie.

Certifikáty: