EAT. Eat well.

Jedlo do veľkej miery ovplyvňuje ako sa cítime a v akej sme kondícii. Je zdrojom energie, ktorú potrebujeme, ak chceme podávať športové výkony, ale aj vykonávať každodenné činnosti. Vyvážená strava nám pomáha aj pri regenerácii po tréningu. To, čo jeme, ovplyvňuje naše emócie, mentálne naladenie, psychiku, ale aj schopnosť sústrediť sa. Môže nás utlmiť, ale aj povzbudiť. V tejto sekcii nájdete články o potravinách, o ich vplyve na naše zdravie, tipy ako zlepšiť svoje stravovacie návyky a zdravé recepty.

TRAIN. Train smart.

Pohyb nás nabíja pozitívnou energiou, pomáha nám zbavovať sa stresu a udržuje nás vo forme. Či už beháme, zdvíhame činky, cvičíme jógu, alebo bicyklujeme, dôležitá je technika vykonávaného pohybu a tiež regenerácia. V tejto sekcii nájdete všetko, čo súvisí so zdravým pohybom. Články o tom, ako sa viac hýbať, prečo sa vôbec hýbať, ako sa správne hýbať a informácie o jednotlivých druhoch cvičení, či konkrétnych cvikoch. Tiež o tom, aký pohyb je vhodný pre koho a ako nestratiť, alebo znovu nájsť motiváciu cvičiť.

LOVE. Love yourself.

Všetko čo robíme, by sme mali robiť s láskou. S láskou k sebe. Ak nemáme radi seba, nemôžeme mať radi ani druhých a oni nemôžu mať radi nás. Tak naozaj radi. Preto všetko začína sebaláskou. Tú mnohí vnímajú ako niečo negatívne. Sebaláska nemá nič spoločné s pýchou, ani sebectvom. V mojom ponímaní súvisí so sebarealizáciou a sebarozvojom. Aby sme sa cítili dobre fyzicky, treba mať v poriadku emócie a psychiku. V tejto sekcii nájdete články, ktoré sa netýkajú fyzického tela, ale skôr duše, mysle, psychiky, či emócií.

%d blogerom sa páči toto: