EAT. Eat well.

Jedlo do veľkej miery ovplyvňuje ako sa cítime a v akej sme kondícii. Je zdrojom energie, ktorú potrebujeme, ak chceme podávať športové výkony, ale aj vykonávať každodenné činnosti. Vyvážená strava nám tiež pomáha pri regenerácii po tréningu. V tejto sekcii nájdete články o potravinách a o tom, aký majú vplyv na naše zdravie, tipy ako zlepšiť svoje stravovacie návyky a zdravé recepty.

TRAIN. Train smart.

Pohyb nás nabíja pozitívnou energiou, pomáha nám zbavovať sa stresu a udržuje nás vo forme. Či už beháme, zdvíhame činky alebo bicyklujeme, dôležitá je technika vykonávaného pohybu a tiež regenerácia. V tejto sekcii nájdete všetko, čo súvisí so zdravým pohybom. Články o tom, ako sa viac hýbať, ako sa správne hýbať a informácie o jednotlivých cvičeniach či konkrétnych cvikoch.

LOVE. Love yourself.

Všetko čo robíme, by sme mali robiť s láskou. S láskou k sebe. Neubližovať svojmu telu zbytočne chemikáliami, stresom a nezdravými návykmi. V tejto sekcii nájdete články na témy, ktoré súvisia so zdravým životným štýlom, no netýkajú jedla ani pohybu. Nie vždy sa nám chce cvičiť a zdravo jesť. Preto tu nájdete aj motiváciu na dni, keď to nejde tak, ako by sme si predstavovali.

%d blogerom sa páči toto: